Esports Penedès

Divendres, 14 de Desembre de 2018
Dilluns, 24 Setembre 2018 07:24

Mercat de fitxatges a la #4cat6

Coneix el mercat de fitxatges del grup 6 de Quarta Catalana. Coneix el mercat de fitxatges del grup 6 de Quarta Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. A més a més, incorporem el futbol femení! Aquí tenim el mercat del grup 6 de Quarta Catalana.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 6 de Quarta Catalana:

MERCAT FITXATGES #4cat6

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

  LA LLACUNA CF

Xavi Magdaleno (entrenador Òdena) Adrià González (Montserrat Igualada), Jéremy Márquez i Daniel Celesto (Cabrera d'Anoia), Jairo, Borja Muñoz i Oriol Oropesa (Vilanova Camí), Xavi Valls (Òdena), Nil Soriano (juvenil Òdena), Xavi Magdaleno (entrenador Òdena), Albert Torres (Mediona), Brayan Ruiz, Alex Erra i Edgar Díaz (Quintinenc), David Domènech,

VILANOVA DEL CAMÍ

 

Sergio García (entrenador)

Paquito, Joni, Kilian i Dani Sánchez (Fátima), Raúl (Anoia), Carlos (San Mauro B), Diego,

Jairo, Bojra i Oriol Oropesa (La Llacuna), Jordi Boleda (Carme), Roberto, Petit, Nandez i De la Fuente (retirada), Asensi (Futbol Sala),

ATENEU IGUALADÍ SEF

 

Alberto García (entrenador)

Adri Domènech (Òdena), Marc Cid, Adrià Vázquez, Guillem Aguilera, Jordi Sans, Alberto García (entrenador)

Álex Moreno (Pobla Claramunt), 

ESPARREGUERA CE

Álex Guixà (entrenador)

Albert Pujadas (Marganell), Odín (Futbol Sala), Jaume Navarro

Pujol, Cristian,

CF MONTBUI

Jero Serrano (entrenador)

Borja Soriano (San Mauro B), Joel Fernández (Fátima), Aloxi, Sergi García i Pol Felip (Pobla Claramunt), Dani Márquez (FS Montbui), Jaume Bascompte (juvenil Òdena),

Malet i Pol Vicente (Anoia), Omar Bouharid, Nil Massagué, David Borrella, Guillem, James, Guim,

HOSTALETS DE PIEROLA

Manolo Bautista (entrenador)

Edu Mestres (Capellades), Marc Rodríguez, Toni París i Francisco Fernández (Masquefa), Xavier Cucurell, Papa Alion i Malik Alion, Manolo Bautista (entrenador)

Michael Tavera (Abrera), Kevin Domínguez, Érik Segovia i Víctor Vigueras (Masquefa), David Llamas (Piera), Sergi García i Marc García (Olesa), Denys Haynar, Arnau Fàbregas, Oriol Pla, Sergio Cascón, Óscar Díaz, Sergio Alonso, Víctor Rodríguez,  Isaac Núñez (entrenador)

CARME

Juan Gabriel (entrenador)

Carlos Marimón i Albert González (Montserrat Igualada), Jordi Boleda (Vilanova Camí), Ricard Vilalta (juvenil Pobla Claramunt), Juan Gabriel (entrenador)

Domenec Sellarés (juvenil San Mauro), Andreu Pons i Oriol García (juvenil Pobla Claramunt), Jordi Riba, Francesc Calaf i Albert Ventura (retirada), Carles Díaz (entrenador)

MASQUEFA FC 'B'

David Minoves (entrenador)

Alfredo Baggio, Adrián Morales i Rubén Bonilla (Masquefa), Érik Morón, David Pérez, Iván Gázquez, Aarón Molero, Héctor Márquez, Sandro Rodríguez i Jordi (Esportiu Masquefa), Carlos Ortiz, Cristian Segura i Ismael Rico (juvenil Masquefa), David Minoves (entrenador), Cristian Lobato, Joel Martínez, Juan Mahicas, Alberto Arribas, Iván Flores, Iván López, Daniel Muñoz, 

-

TORRE DE CLARAMUNT UE

Rafa Merino (entrenador)

Antón Arenas (Òdena), Joan Merino, Alberto  Santos i Álex Martínez (Capellades), Álex Corral (Pobla Claramunt), Joan Carreras (San Mauro B), Sergio Pérez (Veterans Capellades), Fede, 

Guillem Riu i Raúl Pérez (Cabrera d'Anoia), Jordi Cardús i Adrià Bravo (Pobla Claramunt)

CABRERA D'ANOIA CE

 

Luis (entrenador)

Javi Rodríguez, Alex Rubio, Isaac Rubio, Emilio Benito, José Luis Ayala i Acxel Mateo (Vallbona), Carlos León (juvenil Sant Sadurní), Guillem Riu i Raúl Pérez (Torre Claramunt), Jordi Cunilleras (juvenil Capellades), Alejandro Juarez (juvenil Júpiter B), Dídac Torre, Adri Torre i Donova Orellana (juvenil Riudebitlles), Luis (entrenador)

José Cabanillas (Castellví de la Marca), Mohamed El Kafoundi  (Masquefa), Jéremy Márquez i Daniel Celesto (La Llacuna), Ferrán Durán (Quintinenc), Pere Gumà i Òscar Paez (Pla), Dani Gumà (Tous),

LA PAZ CF

 

Paco Caldera (entrenador)

-

Pol Belenguer (Tous), Rubén Caldera (Pobla Claramunt), Matías Sosnowski,

TOUS UE

Antoni Samos (entrenador)

Gabri (Anoia), Miquel Soler (F.S.Montbui), Pep Solà (Òdena), Pol Belenguer (La Paz), Dani Gumà (Cabrera), Dani Herranz,

Joan Casanovas (Sant Guim), Tomàs València, Jaume Balcells, Enric Puiggrós, Christian Arrabal,

REBROT UD

 

Antonio Gutiérrez (entrenador)

-

Gerard Márquez (Fátima),

  FÁTIMA FC

Ramón González (entrenador)

Raúl Jurado (Pobla Claramunt), Viorel Pelepco i Ionut Pelepco (Anoia), Dani Vigueras, Adrián i Lopera (San Mauro), Vivi (Montserrat), Gerard Márquez (Rebrot), Pere Valenzuela (juvenil Manresa), Musta i Agúndez (Verdú), Ramón González (entrenador),

Toni Loarte (Montserrat Igualada), Joel Fernández (Montbui), Daniel Sánchez i Kiku (retirada)

Escriure un comentari

Últimes notícies